admin on 23rd Жовтень 2011

Нещодавно ми одержали від одного з колишніх селян, нині проживаючого далеко поза межами села, досить слушне зауваження: “На сайт заходять не тільки ті, хто живе в селі. Є люди, які народились в Гвіздівцях або народились в селі їх батьки. Таким людям цікаво як виглядає зараз село (фото), які в селі зміни чи є цікаві досягнення, чим зараз цікавляться гвіздівчани? Зробіть цікаву рубрику на сайті і дайте можливість дописувачам ділитися враженням”.

Тобто, дописувачу і напевне, що не йому одному, хочеться побачити село – яке воно сьогодні. Щоправда, ми публікували у матеріалах деяку кількість фото з видами села, але напевне – недостатньо, та й більшу увагу приділяли фотознімкам природи. Ми рішили дещо виправити цю свою помилку і опублікувати фото з видами сучасного села. Та спеціальну таку рубрику ми поки що робити все ж не будемо.

в’їзд в село з сторони Романківців

Ну а поділитися враженнями кожен бажаючий може під будь якою статтею та під будь яким матеріалом, що опублікований на сайті. Відразу мусимо попередити, що коментарі модеруються і всіляке хамство та непотріб не будуть допускатися до публікації.

Одночасно ми запрошуємо і тих, хто на цей час проживає в Гвіздівцях, і вихідців з села та їх нащадків в будь якому поколінні, проживаючих де б то ні було, не лише ділитися враженнями від опублікованих матеріалів, а також надсилати нам матеріали, які б Ви бажали опублікувати. Це можуть бути і Ваші власні статті і статті інших авторів (зрозуміло – з дотриманням авторських прав). Це можуть бути Ваші власні спогади з життя в селі, епізоди з історії села, з життя Ваших батьків, дідів, бабусь. Насамкінець, нам дуже цікаво – де проживають сьогодні вихідці з села, як вони живуть, чим займаються?

 

Ми будемо дуже вдячні, якщо дописувачі надішлють нам для публікації старі і не дуже старі фото і інші документи з історії села, з життя гвіздовчан. Це можуть бути і Ваші фото і світлини Ваших рідних… Не має жодних обмежень, аби б ці фото і документи були цікаві відвідувачам сайту.

Ми також чикаємо і на Ваші статті про життя сучасного села. Запрошуємо також взяти участь у підготовці публікацій про історію і сьогодення села школярів та студентів ВУЗ-ів з числа гвіздовчан.

Наша електронна адреса – на сторінці “Контакти

 

Ну а поки що – фото осіннього села…

магазин агрофірми на Шляху

 

сільський парк

вулиця Шлях

центральне перехрестя Шлях - Прогін

Прогін

магазини і кафе на Прогоні

капличка на виїзді з села в бік Сокирян

вулиця Лісова - крайня вулиця села від лісу


Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

1 коментар к “Очікуємо на Ваші листи”

  1. файно 🙂

Залишити коментар