25 жовтня 2020 року у виборах депутатів обласних, районних, сільських, селищних і міських рад та сільських, селищних і міських голів взяли участь 34,2% виборців Сокирянського району, що є одним з найкращих показників в Чернівецькій області.

Вибори у всіх населених пунктах Сокирянського району відбулися з дотриманням чинного законодавства, порушень громадського порядку, санітарних вимог та виборчого законодавства загалом не зафіксовано. Про це йдеться на сайті Сокирянської РДА.

Наш сайт вже повідомляв про окремі попередні результати місцевих виборів у статті “Про попередні результати виборів в Сокирянській ОТГ, з історичними аналогіями“. На цей час ці результати теж попередні, але вони вже, так бі мовити, “офіційно попередні”. До того ж, вони стосуються більшого обсягу результатів.

За даними Сокирянської міської територіальної виборчої комісії беззаперечну перемогу на посаду міського голови Сокирянської ОТГ здобув Козак Василь Васильович, представник Аграрної партії України. За нього виборці віддали 7314 голосів, що складає 71,4 %. Його опонент, Гуменний Олександр Олександрович отримав 2636 голосів, або 26 %.

6 партій отримали достатній кредит довіри і подолали виборчий бар’єр: найбільшу підтримку має Аграрна партія України – 46,93% голосів виборців, далі 12,44% – «Слуга народу», ВО «Батьківщина» отримала 7,19%, «Радикальна партія Олега Ляшка» – 6,99%, «Пропозиція» – 6,84% та «Опозиційна платформа – «За життя» отримала підтримку 5,35% виборців.

Згідно квоти від загальної кількості депутатів в Сокирянській міській раді (26 депутатів) своїх представників будуть мати:

  • Аграрна партія України – 12 мандатів
  • «Слуга народу» – 4 мандати
  • ВО «Батьківщина» – 3 мандати
  • «Радикальна партія Олега Ляшка» – 3 мандати
  • «Пропозиція» – 2 мандати
  • «Опозиційна платформа – «За життя» – 2 мандати.

 

Стосовно виборів сільського голови Вашковецької ОТГ, за даними СТВК, ним обрано Янка Івана Васильовича, який набрав 826 голосів виборців, що становить 66,8%.

Результати виборів депутатів до Дністровської районної ради та Чернівецької обласної ради буде оприлюднено додатково.

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар