admin on 30th Вересень 2016

У чому найцінніший скарб нашого суспільства? Ну, звісно ж, – уimg_2278-200x200 дітях. Вони, як відомо, квіти нашого життя. І від того, який приклад ми їм подаємо, як виховуємо їх, які зерна добра та справедливості в них закладаємо, залежить не тільки їхнє майбутнє, а й майбутнє нашої країни.

Відповідно основу формування особистості  дитині закладають у сім’ї, саме від батьків залежить найбільше, яким стане їхнє чадо. Але неабияке значення для розвитку маляти має і перший дошкільний заклад, де дитина вчиться перебувати серед своїх ровесників, де адаптується до потреб суспільства, де здобуває свої перші, але вже такі вагомі зернинки знань. У дитячому садочку складаються в найбільш досконалій формі ті види чуттєвого пізнання дійсності, які мають неоціненне значення не тільки для сьогодення, а й для майбутнього, які відіграють важливу роль у діяльності вже дорослої людини.

Мова піде про дошкільний навчальний заклад «Гвоздичка», який знаходиться  у с. Гвіздівці, Сокирянського району. У цьому садочку на даний час перебуває 64 дитини та функціонує три різновікових групи. Нещодавно у «Гвоздичці» оновили приміщення та спільними силами з батьками вихованців зробили ремонт закладу.

img_2268

img_2263

img_2271

Радує та тішить серце те, що дітки тепер мають просторі та світлі кімнати, з усіма зручностями, та всі умови для того, щоб відкривати для себе світ  і повноцінно розвиватися. Для малят виділена велика територія для ігор на вулиці, облаштована різними гірками та гойдалками. Варто зазначити, що в садочку працюють відповідальні, терплячі  і просто приємні вихователі, які не залишають поза увагою жодного зі своїх підопічних. Ми поспілкувалися із в.о. завідуючої дитячим садком Наталією Василівною Трофанюк, яка і розповіла нам про дошкільний навчальний заклад та щиро подякувала всім, хто допоміг у його облаштуванні.

Турбота про дітей – основний наш обов’язок. У малечі повинно бути щасливе дитинство, і за це відповідаємо, ми, дорослі. Ми повинні показувати дітям, що вони потрібні нам. Тож наповнюймо наших дітлахів гармонією та красою навколишнього світу, вкладаймо у них всю свою любов і даруймо впевненість в собі і завтрашньому дні!

img_2221

img_2213

img_2217

img_2242

img_2228

За публікацією “Північно-Бессарабського порталу”.

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар