admin on 18th Березень 2018

Депутати, обрані громадою села Гвіздівці, продовжують працювати на розвиток населеного пункту. Як вже повідомлялося, нещодавно аби забезпечити повноцінний відпочинок гвіздівчан, представники ТОВ «МАС», депутат районної ради від села Гвіздівці Олексій Бойко та депутати сільської ради придбали тенісний стіл та набір ракеток.

Нині зроблено ще одну корисну суспільну справу, як і було обіцяно  односельчанам, придбано та передано в школу 10 наборів для гри в шахи (шахівниця та шахи), аби місцеві школярі не тільки навчалися, а й змістовно проводили своє дозвілля.  Як пообіцяли  юні інтелектуали вони наполегливо займатимуться  і переконані, що будуть достойно представляти свою громаду на змаганнях різних рівнів.

Поряд із забезпеченням дозвіллям школярів та молоді, обранці села дбають і про розвиток населеного пункту, зокрема залучення інвестора. Так, за сприяння депутата районної ради Олексія Бойка в економіку села залучено чергового інвестора – компанію СВіК™, яка спеціалізується постачанням холодильного обладнання,  проектує і виготовляє промислові холодильні системи будь-якої потужності і міри складності на базі комплектуючих світових лідерів холодильної промисловості. В умовах розвитку сільськогосподарської галузі на території громади це надзвичайно важливий елемент, що забезпечує  зберігання  вирощеної місцевими аграріями продукції.

 

За публікацією сайту Сокирянської РДА

Мітки: , , , , , , ,

Залишити коментар