Нещодавно відбулося перше засідання експертної ради з питань підтримки книговидання місцевих авторів. Цей колегіальний дорадчий орган був створений Сокирянською районною радою з метою здійснення оцінки  видавничих проектів місцевих авторів та визначення доцільності їх випуску за фінансової підтримки районного бюджету.

Під час засідання члени ради розглянули три заявки: заслуженого журналіста України Олександра Чорного, краєзнавця Олега Кучерявого та композитора Івана Беніцького. Автори представили макети  майбутніх книг та кошториси видатків на їх видавництво.

Детально проаналізувавши матеріали місцевих авторів,  експертна рада одноголосно вирішила надати  фінансову підтримку на видання книги Олега Кучерявого та Олексія Мандзяка «Гвіздівці. Шляхами століть», відповідно до обсягу коштів, запланованих на реалізацію у 2019 році районної програми підтримки книговидання місцевих авторів.

Крім того, подані пропозиції для додаткового  фінансування  у нинішньому  році на співучасть у виданні книги Олександра Чорного «Залишилася пісня любові…», яка присвячена життю і творчості співачки, уродженки району Лідії Відаш.

 

За публікацією сайту “Північно-Бессарабський інформаційний портал”

Мітки: , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар