admin on 23rd Листопад 2012

Колгоспники Віктор Гангал та Іван Швець – учасники Великої Вітчизняної війни. За виявлену мужність і відвагу мають урядові нагороди. Нині вони працюють у рідному селі, збагачують колгосп своїм натхненим трудом. Поважають їх односельчани за скромність, працбовитість, людяність.

На знімку: Віктор Андрійович Гангал (ліворуч) та Іван Якович Швець (праворуч).

Фото Ф. Жарікова

Газета Сокирянського районного комітету КП України та районної ради депутатів трудящих Чернівецької області «Дністрові зорі», № 61 (2364), 20.05.1967

*********************************************************************

Нелегка доля випала гвіздівчанину Віктору Андрійовичу Гангалу. Хворий, після важких поранень повернувся він з війни у рідне село. Проте фронтовик разом з своїми односельчанами бере активну участь у будівництві нового щасливого життя у звільненому від поневолювачів краї.

 

Сьогодні ветеран війни на заслуженому відпочинку. Він частий гість у місцевій десятирічці, де проводить уроки мужності. Дітей завжди хвилюють його розповіді про подвиг нашого народу у Великій Вітчизняній війні.

На фото: у Залі бойової слави.

Фото П. Мельника

«Дністрові зорі» , дата публікації не відома (70-ті роки)

**********************************************************************

Листи, які надсилає до районної газети Галина Леонтіївна Чорна – медпрацівник з Гвіздівців – відзначаються щирістю, теплотою, любов’ю до людей, які живуть і трудяться поруч з нею. Її хвилює те, яка увага нині ветеранам війни і праці, якою росте юна зміна, що треба зробити, щоб молоді люди берегли нашу землю, народні традиції, аби залишили своїм дітям у спадок все багатство, надбане попередніми поколіннями.

 

На знімку: Г.Л. Чорна бесідує з ветеранами Великої Вітчизняної війни Віктором Андрійовичем Гангалом та учнями Людмилою Бучко і Сергієм Тимчуком.

Фото М. Безбородька

«Дністрові зорі» , дата публікації не відома (70-ті роки)

 *********************************************************************

 Матеріали для публікації надані Гангал Ніною Григорівною

 ____________________________________________________________

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар