ГВІЗДОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТТ

РІШЕННЯ № 13

19 лютого 2010 року                                                                     село Гвіздівці

Про хід виконання рішення виконкому № 55 від 18 листопада 2009 року “Про стан надходження місцевих податків і зборів, інших передбачених законодавством коштів до сільського бюджету”.

Заслухавши довідку члена виконкому Бурченко З.М. “Про хід виконання рішення виконкому № 55 від 18 листопада 2009 року “Про стан надходження місцевих податків і зборів, інших передбачених законодавством коштів до сільського бюджету” та у зв’язку з тим, що дане рішення виконано по всіх пунктах, виконавчий комітет сільської ради вирішив:

1. Зняти з контролю рішення виконкому № 55 від 18 листопада 2009 року ” Про стан надходження місцевих податків і зборів, інших передбачених законодавством коштів до сільського бюджету ” у зв’язку з тим, що воно виконано по всіх пунктах.

Сільський голова І.Гангал

Д О В І Д К А

члена виконкому Бурченко З.М..” Про хід виконання рішення виконкому № 55 від 18 листопада 2009 року “Про стан надходження місцевих податків і зборів, інших передбачених законодавством коштів до сільського бюджету”

Проводилася активна робота серед населення села по сплаті податків ,як за земельний податок ,так за оренду землі сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення користування пасовищем.

Але на жаль не всі громадяни вчасно розраховуються за податки.

Головним бухгалтером та спеціалістом з земельних питань заключні договора оренди на 2010 рік з орендарями земель резерву, старшими черед та старшими отар овець.

Член виконкому Бурченко З.М.

Мітки: , , , , ,

Залишити коментар