Наближається новий 2020-й рік… І в перший день Нового року – 1 січня 2020 для сайту «Гвіздівці» дуже знаменна дата – сайту виповнюється 10 років. Саме 1 січня 2010 року на сайті були опубліковані перші матеріали і з того часу він досить регулярно повідомляв своїм відвідувачам саму різноманітну історичну і сучасну інформацію.

Наш веб-ресурс – це сайт українського  села, розташованого в Чернівецькій області України. На ньому публікуються статті написані різними авторами з різних держав і часів, статті-збірки, опубліковано чимало цікавих документів. І не лише про Гвіздівці, адже сайт приділяє багато уваги питанням крайової історії, етнографії, публікує статті, що стосуються сільського господарства, правових питань, тощо… Багато матеріалів вперше опубліковано українською мовою саме на нашому сайті.

Нас хвалять і сварять, але це не важливо! Адже на відміну від тих або інших, ми не теревенимо аби що та аби як – ми активно працюємо над відновленням, збереженням і популяризацією історії нашого села, нашого краю і всієї України. Ми розкриваємо відвідувачам сайту невідомі і маловідомі сторінки минулого і сучасності. Ми показуємо ці історичні і сучасні події не так, як комусь хочеться, а так – як воно насправді відбувалося (звісно – наскільки це відомо). Ми працюємо над тим, щоб історичні і сучасні матеріали і документи, які раніше і до цього часу були відомі лише на іноземних мовах, були доступні також на українській мові. Ми публікуємо корисні поради…

Одною з головних наших заслуг ми вважаємо створення електронної Книги пам’яті села Гвіздівці. Нам вдалося створити Книгу пам’яті, яка не має аналогів, яка включає дуже обширні відомості про гвіздівчан – учасників війн з прадавніх часів, про жертв Голодомору 1946-47 років, а також про селян і вихідців з села, які відзначилися у сільській, крайовій історії, історії України, колишнього СРСР і навіть у світовій історії та у різних галузях людської діяльності.

Ми це робили, робимо і будемо робити далі!

 

За ці 10 років сайт набув досить великої популярності. За даними bigmir)net – одної з найбільш провідних на українському та пострадянському просторі рейтингових інтернет-служб, щодобова аудиторія нашого сайту на цей час складає від декількох десятків до 400 відвідувачів на добу і стає все ширше. Сайт відвідують не лише інтернет-користувачі з усіх регіонів України (від Закарпаття і Волині до Донбасу і Запоріжжя), а також відвідувачі з усієї території Росії (від Калінінградської області до Приморського краю), Молдови, Білорусі та з усіх інших країн, які раніше входили до Радянського Союзу. Це, що є природним – переважна більшість нашої інтернет-аудіторії.

Та вже багато років поспіль все більше відвідувачів сайту за даними регістратора, з’являється по за межами терен колишнього СРСР: в Польщі, Угорщині, Румунії, Австрії, Німеччині, США, Франції, Бельгії. Досить часто відвідують сайт інтернет-користувачі з Канади, Нової Зеландії, Австралії, Японії, Ізраїлю, Аргентини, з Південно-Африканської республіки, з Катару та Дубаї. Є періодичні відвідувачі і з інших країн. Це кожен відвідувач може наочно побачити в будь який момент на лічильнику «ClustrMaps», що розміщений у правій колонці сайту і показує відвідини сайту на світовій мапі в он-лайн режимі.

Рейтингова позиція нашого сайту у рейтинговій групі «Регіональні сайти» по українських хостах у цій групі розташувалася приблизно на 80-й позиції (позиція коливається майже щоденно), обганяючи багато сайтів досить великих населених пунктів України.

Як нам відомо, значна кількість з опублікованих нами матеріалів, використовується не лише школярами і студентами (що ми вважаємо найбільш важливим), а також вченими-істориками України, Молдови, Румунії і Росії, в тому числі, у досить солідних наукових працях. Великою популярністю сайт користується у спеціалістів, які займаються генеалогією (через значну кількість опублікованих відомостей про історичні постаті).

 

Ми також вчергове пропонуємо нашим відвідувачам брати активну участь в роботі нашого інтернет-проекту, надсилати нам для публікації свої матеріали, а також документи і фото, які стосуються історії Гвіздівців і краю, людей, які багато зробили для села, для всієї Сокирянщини, видатних вихідців з села і з Сокирянщини, про цікаві події і людей сьогодення.  Ще раз пропонуємо взяти участь у цій роботі також школярам і студентам, кращі роботи яких будуть опубліковані на сайті.

 

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

8 коментарів к “Наближається десятиріччя сайту “Гвіздівці””

  1. Вітаю команду сайту з таким дуже значним ювілеєм! Ваші матеріали завжди є цікавими і відкривають багато невідомого! Щиро бажаю подальших успіхів!

  2. Дякуємо!

  3. Приєднуюся до попереднього поздоровлення! Тримайте марку і надалі!

  4. Дякуємо! Будемо намагатися тримати марку!

  5. Я, хоча сам не з Гвіздівців, але ваш сайт вважаю одним з самих цікавих. Сподіваюся, що він і надалі буде таким самим. Щиро бажаю подальших успіхів!

  6. Дякуємо! Будемо працювати для відвідувачів сайту і надалі.

  7. Мне очень нравится подача разных публикаций на Вашем сайте. У Вас получается их представить очень красиво и очень интересно. Поздравляю всех, кто работает над Вашим сайтом с юбилеем сайта! И, как и все предыдущие комментаторы, желаю самых больших успехов!

  8. Спасибо!

Залишити коментар