admin on 17th Листопад 2016

clip_image00215 листопада 2016 року на базі Сокирянської центральної районної бібліотеки відбулася презентація бібліотеки – філії с. Гвіздівці в рамках обласного інформаційно-краєзнавчого проекту «Моє село – моя бібліотека».

Даний захід був проведений за участю директорів централізованих бібліотечних систем області. Делегацію з усієї Буковини представляли в.о. директора Чернівецької обласної наукової бібліотеки  Наталя Філяк та її заступник Марія Довгань.

Гостей, які завітали на Сокирянщину, привітали т.в.о. голови райдержадміністрації Петро Бескупський  та голова районної ради Василь Козак. Вони, зокрема, окреслили основні пріоритети діяльності влади щодо розвитку галузі культури району, наголосили на необхідності створення сучасних умов для роботи працівників та організації дозвілля громадян – а це продовження будівництва нового Палацу культури у м. Сокиряни.

Доповнювала  їхній виступ слайд-презентація «Це Сокирянщина моя».

imgp0167

Бібліотекар Руслана Куцька проводить презентацію в сільській бібліотеці

Бібліотеку с. Гвіздівці представляла завідуюча установи Руслана Куцька. Ознайомилися присутні  з  історію села, його видатними людьми з творчими людьми села.  Адже саме вони прославили його своїми здобутками та звершеннями і нині  прагнуть, щоб чистим і світлим передати його нащадкам. Серед них – почесний громадянин села Гвіздівці та м. Сокиряни, відомий музикант і композитор, заслужений працівник культури України, член Національної спілки композиторів України, член Асоціації хорових диригентів, лауреат обласної літературно-мистецької премії імені Сидора Воробкевича Михайло Мафтуляк. При нього та його творчість розповіли  дружина Ольга Василівна та його донька Людмила Василівна.

Перед присутніми виступила Валентина Гафінчук, уродженка с. Гвіздівці – журналіст, педагог, громадський діяч, член Національної спілки журналістів України, головний редактор газети «Дністрові зорі».

Гості Сокирянщини мали змогу переглянути виставку талановитої майстрині Наталії Столоки, людини гарної душею і своїми справами, а також чудового педагога, яка народилася в цьому гарному селі.

Зі слів учасників семінару з різних районів області, вони були щиро вражені роботою бібліотечних установ району та професійною підготовкою  працівників.

_____________________________________________

За публікацією сайту Сокирянської РДА

Мітки: , , , , , , , , , ,

Залишити коментар