Добро вважають найціннішим скарбом, яке потрібно показувати не словом, а ділом. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми. Підтвердженням цього є плідна та злагоджена робота влади та громади села Гвіздівці, яка вже не раз доведена добрими справами на благо своїх мешканців. Однак у сучасних умовах будь яка допомога неможлива без спонсорської підтримки.

Наразі, у складні часи реформування не залишається поза увагою і питання подальшого надання допомоги хворим в зв’язку з впровадженням медичної реформи первинної ланки медицини. Сфера охорони здоров’я, що включає в себе надання якісних і доступних медичних послуг населенню є пріоритетною у діяльності районної влади. Робота сімейного лікаря передбачає надання медичної допомоги як в амбулаторіях загальної практики, так і вдома у пацієнта.

Черговою доброю справою від депутатського корпусу зокрема, депутата районної ради та жителя села Гвіздівці Олексія Бойка стало придбання скутера для використання виключно в робочих цілях всіх соціальних служб населеного пункту.

Сільський голова І.В. Гангал з працівницями амбулаторії біля подарунку

За словами медфахівців даний вид транспорту поліпшить їм умови праці та дасть можливість швидше дістатися до хворого за для вчасного та якісного надання послуг у повному об’ємі.

 

З публікації у соцмережі “Facebook”

 

Мітки: , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар