admin on 20th Грудень 2019

Гвіздівчани вкотре продемонстрували свою неперевершеність. На свято Миколая 19 грудня 2019 року у селі колядували, щедрували, жартували, запальними танцями дивували, добрими словами віншували.

На сцені сільського будинку культури яскраво, як ніколи, відчувалася єдність трьох поколінь: діти, батьки, онуки, бабусі. Саме це, – нерозривне поєднання родоводу, є стержнем роботи директора БК Людмили Козлової та художнього керівника Сніжани Козлової. До речі, обидві невістки Марії Козлової – найстаршої учасниці художньої самодіяльності. Їхні чоловіки: Олександр та Павло – надійна опора талановитих дружин і вдома, і на сцені.

А далі все відбувається, ніби за принципом – чи більше талановитих родин, тим кращий захід. Ганна Блинда (мама), Віта Зелена (дочка), Віталій Зелений (онук). Мабуть, скільки себе пам’ятає мама – бабуся – завжди співає. Такою ж є і дочка, та до того ще й жартує, хоч на передачу «Розсміши коміка» відправляй. А син – онук Віталій, незважаючи на свій дитячий вік, уже заявив про себе, як талановитий гуморист в дуеті з Артемом Москалюком, який відчуває себе впевнено, бо на цій же  сцені співає дід Петро Москалюк, і співає, і танцює мама Христина.

Є чим пишатися і учасниці художньої самодіяльності Катерині Григорівні Мудрик. Бо у талановитої мами і дочка талановита.

Іван Куляк (родом з села Вітрянка), Наталя Трофанюк (із міста Сокиряни), Галина Бурчаківська (із села Олексіївка) живуть духом гвіздівецьким і зачаровують талановитим співом. Вони лідери глядацьких симпатій.

Леонід Багрій – найстарший учасник художньої самодіяльності серед чоловіків. Співати – це його захоплення здавна. За це ним ще більше гордяться діти, онуки та правнуки. Можливо, не знають як звати, та бачачи його  серед людей, навіть дошкільнята кажуть, що це той чоловік, що співає.

Де Іван Куляк, Леонід Багрій там і Василь Козороз. Щоб встигнути і дружині допомогти, про дітей та онуків подбати він, незважаючи на похилий вік, ніколи не ходить повільно, а завжди спішить, бо і справ, як у господаря багато. А ще, як і його друзі – козаки – не лише на сцені співає, а й у церковному хорі.

Такими ж всевстигаючими є і Лідія Архілюк, Катя Пижівська та Віра Барчук.

Леся Бучка так зжилася з гвіздівчанами, що інколи призабуваєш, що вона родом з Хмельниччини. Треба було бачити сяючі очі присутніх на заході: чоловіка Павла, свекрухи Валі, синів Дениса та Іллі. Ми теж за тебе раді, Лесю. Залишайся такою й надалі.

Скільки справ на роботі, вдома, як і в будь-якої сільської жінки, у Альони Лузіної, Руслани Куцької, Віри Грушецької, Людмили Кучерявої – та любов до пісні, вболівання за духовний розвиток села, за те, щоб пісня й музика звучали, часто-густо на першому місці.

Людмила та Юрій Гуцоли тільки нещодавно поповнили склад учасників художньої самодіяльності. Та, можливо, саме вони надихнуть ще тих, що про себе і свої таланти ще не заявили. Бо на сцені вистачить для всіх місця.

Наталія Василівна Загоруй та Сніжана Іванівна Козлова зачарували своїм вмінням створити атмосферу довіри. Школярам це по-особливому сподобалося: бо так майстерно перевтілитися із образу людини, що займає посаду заступника директора школи в «артистку» зможе не кожен.

А от колядники 3-го класу, яких підготувала Наталія Володимирівна Одажів, уже своїм акапельним співом заявили, що на цій сцені їм ще багато раз доведеться виступати. А глядачі вже побачили в них тих вісників – діток, що ходять колядувати від хати до хати, несучи радісну звістку, що Ісус Христос народився.

І, насамкінець, хочеться сказати про подружжя Гангалів: Івана Володимировича та Світлани Вікторівни. Такий сімейний тандем і артистичні здібності кожного – взірець для гвіздівчан, гордість для обох родин. Саме, мабуть тому, було про що сказати, а кому подякувати в кінці заходу, вже як сільському голові, Івану Володимировичу.

Неабиякою запорукою та підтримкою для організаторів та учасників заходу була переповнена зала глядачів (серед яких було чимало приїжджих членів родин гвіздівчан). Майже кожен номер отримав шквал глядацьких овацій. Це так мало проти того, що ви для нас створили таку святкову атмосферу. Дай, Боже, такого, а то ще й кращого святкового настрою кожному, хто був причетний до такої потрібної для кожного із нас справи.

Різдвяно-новорічні свята лише стартували. То ж разом із щедрівками, колядками хай прийдуть у кожну оселю мир, любов, достаток. Хай мріється і здійснюються усі задумані побажання.

 

Лідія Бойко – від імені вдячних глядачів

Мітки: , , , , , , , , , , , ,

2 коментарі к “Миколаєве свято – 2019 у Гвіздівцях”

  1. Щось розгулялися у вашому селі

  2. Все тільки починається

Залишити коментар