Людмила Козлова

 

Ще 25 листопада 2019 року у Михалківському НВК відбулося урочисте відкриття 25-го Всеукраїнського конкурсу «Учитель року». У цьому конкурсі брали участь 27 учасників – вчителі Сокирянського району. Переможцем у номінації «Зарубіжна література», яка виборола 1 місце, тоді була вчитель зарубіжної літератури Гвіздівецької ЗОШ 1-3 ступенів Людмила Володимирівна Гомелько.

І от, маю велике бажання в цей чудовий, весняний день, розповісти односельчанам про гарну новину: 28 лютого 2020 року у м. Чернівці відбулося урочисте закриття регіонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у п’яти номінаціях: «Історія», «Початкова освіта», «Зарубіжна література», «Хімія», «Образотворче мистецтво». Учителі Сокирянщини були серед кращих. Людмила Володимирівна Гомелько стала призером обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020», здобувши третє місце.

Як казала у свій час видатна актриса Фаїна Ранєвська: «Є три професії, якими не можна оволодіти – це учитель, лікар, і артист, ними потрібно народитися». Але, напевне, учитель – це і педагог, і лікар – цілитель дитячих душ, і актор, який мусить, заходячи в клас забути про власні проблеми і настільки щиро зіграти свою роль, щоб діти повірили. Сьогодення вимагає від кожного педагога відповідальності, відмови від шаблонних форм і методів роботи, уміння творчо будувати навчально-виховний процес. Головне учитель має бути творчою особистістю.

Вітання, повага і шана Вам, Людмила Володимирівна! Ви вчитель, який горить улюбленою справою. Майстерно, методично грамотно показала вміння, використала сучасні підходи у полі Нової української школи.

Бажаю, Людмила Володимирівна, Вам – міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, сили, та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді! Бажаю не зупинятися на досягнутому, розкривати і примножувати творчий потенціал учительства на ниві Добра, Патріотизму і Віри у мирне майбутнє країни!

Щиро вдячна і безмежно втішна тим, що така Людина – Вчитель працює в нашому селі в нашій рідній школі!

Успіхів і здійснення задумів та талантів!!!

Мітки: , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар