admin on 1st Березень 2013

Багато хорошого можна сказати про ланкову Олександру СтепанівнуP7136012 Козловську з артілі їм. Котовського. Вона ви­ростила цього року дорідний урожай цукрових буряків — по 236 центнерів з кожного гектара посіву. Олександру Степа­нівну знають також як активіста громадського життя. Во­на член жіночої ради, не один раз обиралася депутатом сільської Ради депутатів трудящих.

Находить ланкова час, щоб почитати цікаву книгу, про­вести задушевну бесіду з колгоспницями. І скрізь встигає.

На знімку: О.О. Козловська за книгою.

Фото Ф. Жарікова.

«Дністрові зорі» – орган Сокирянського районного комітету КПУ і Сокирянської районної Ради трудящих, четвер, 30 грудня 1965 року, № 115 (2148).

******************************************************************

Трудівниці ланки Олександри Степанівни Козловської з артілі ім. Котовського торік виростили дорідні врожаї такої цінної технічної культури, як цукрові буряки. З кожного гектара зібрали по 236 центнерів. Досягнуто таких показників завдяки тому, що на всій площіOLYMPUS DIGITAL CAMERA було забезпечено збереження всіх рослин, старанний догляд за посівом.

За високі показники у вирощуванні цукрових буряків Олександру Степанівну Козловську нагороджено медаллю «За трудову відзнаку».

Вона дуже вдячна Комуністичній партії і Радянському урядові за таку увагу.

На знімку: ланкова – буряковод артілі ім. Котовського Олександра Степанівна Козловська.

«Дністрові зорі» – орган Сокирянського районного комітету КПУ і Сокирянської районної Ради трудящих, вівторок, 8 березня 1966 року, № 29 (2177).

_______________________________

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар