admin on 11th Вересень 2019

Днями  в Сокирянській районній державній адміністрації відбулось засідання районної комісії з формування пропозицій щодо спрямування субвенції з державного бюджету – місцевим для покращення умов проживання дітей,  позбавлених батьківського піклування.

Як повідомила присутнім начальник управління соціального захисту населення РДА Любов Бушовська, на розгляд обласної комісії було направлено перелік дітей, які потребують соціального житла. Однак, з семи запропонованих пільговиків виділено кошти лише для покращення умов одного неповнолітнього мешканця Сокирянщини. Загальна сума дотації складає 340 тис. грн.

Члени комісії одноголосно визначили  того, хто зможе за бюджетні кошти придбати житло, тобто, особу із числа дітей – сиріт з села  Гвіздівці,  що перебуває на квартирному обліку з 2013 року.

У найкоротші терміни спеціалісти управління соцзахисту нададуть роз’яснення щодо отримання виділених коштів, а працівники районного центру соціальних служб для  сім’ї, дітей та молоді і Гвіздовецької  сільської ради зобов’язані допомогти зібрати всі необхідні документи та підібрати  відповідне  приміщення для придбання.

За публікацією сайту “Північно-Бессарабський інформаційний портал”

Мітки: , , , , , , , , , ,

Залишити коментар