admin on 13th Жовтень 2010

На сайт додано нову сторінку “Память”. Це є виконанням нашої обіцянки створення сільської електронної книги памяті, яку ми давали у публікації “Відновимо і збережемо пам’ять про героїв“. Опубліковані перші матеріали про почесних та інших відомих гвіздівчан (частково продубльована стаття від 5.10.2010 р.) і список гвіздівчан-учасників бойових дій періоду після Другої Світової війни.

Надалі вже підготовлені і днями будуть поступово опубліковані списки учасників бойових дій Другої Світової війни (окремо загиблих у боях і тих, хто залишився живий); списки учасників громадянської війни і боротьби з румунськими окупантами. Останнім буде матеріал про учасників бойових дій російсько-японської війни 1904-05 років і Першої світової війни.

Нагадуємо, що ми очікуємо на Вашу допомогу і Ваші матеріали. Якщо у Вас є неповні дані про учасників боїв, загиблих родичів – все одне повідомляйте – те, що є. Опублікуємо, що маємо, та будемо шукати  додаткову інформацію. Крім того, звертаємо Вашу увагу, що Ви маєте можливість пошукати інформацію про своїх загиблих родичів у деяких електронних базах, зокрема:

–  електронна пошукова база “Книга пам’яті України”, в якій об’єднані бази обласних Книг пам’яті

–  пошукова база Подольського Центрального архіву Міністерства оборони Росії (ЦАМО РФ), який зберігає документи Збройних сил Радянського Союзу і Росії за період з 1941 року і до цього часу. До архіву, крім електронної пошукової  бази, можна звертатися і звичайним листом за адресою: 142100, Московская область, г. Подольск, ул. Кирова, 74. Довідки за телефонами: 715-90-05, 715-90-33.

Повний перелік відомчих військових архівів Росії можна подивитися на сайті  “Солдат.RU

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар