Знання і розуміння минулого сприяє впевненості  в сьогоденні  та рішучим осмисленим крокам в справі створення майбутнього. Історія – це посібник досвіду колишніх поколінь, завдяки якому ми можемо  запобігти  помилкам і за допомогою випробуваних предками знань практично вирішувати проблеми.

Кожний населений пункт Сокирянщини має свою неповторну та цікаву історію, яку треба берегти і оповідати. Одним з таких історичних описів є книга  Олега Кучерявого та Олексія Мандзяка «Гвіздівці. Шляхами століть». За словами авторів робота над науковим виданням була надзвичайно цікавою, тривала кілька років,  нині маємо результат –  літопис побачив світ.

Видання книги стало можливим завдяки підтримки Сокирянської районної державної адміністрації через реалізацію Районної програми підтримки книговидання місцевих авторів відділу культури районної державної адміністрації, затвердженої  рішенням  сесії Сокирянської районної ради від 26.10.2018 року № 45/13-18, за особистого сприяння заступника голови районної ради, депутата районної ради Олексія Бойка, при допомозі ініціативної групи небайдужих гвіздівчан. Видання вийшло накладом понад 330 примірників і з районного бюджету було виділено близько 37 тисяч гривень.

О. Бойко і співавтор книги О. Кучерявий з сигнальним примірником видання у серпні 2019 р.

Слід зазначити, що це вже не перша книга видана авторами про унікальну Сокирянщину. Зокрема Олексієм Мандзяком у співавторстві с Олександром Чорним написані книги «Сокирянська бистрина», «Не загубились села у віках» а також ним, разом з сайтом «Сокирянщина» виданий історіко–краєзнавчий альманах  «Сокирянщина».

Отож очікуємо на урочисту презентацію видання для широкого кола читачів, що відбудеться вже найближчим часом.

О. Бойко

 

За публікацією сайту Сокирянської РДА 

 

Мітки: , , , , , , ,

2 коментарі к “Книга «Гвіздівці. Шляхами століть» вийшла у світ”

  1. Нарешті!

  2. Navernoe, kak vsegda, România rugayiut?

Залишити коментар