Гвіздовецька сільська виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів на посаду сільського голови, позачергові вибори якого призначені Центральною виборчою комісією України на 30 квітня 2017 року.

 

Керувати Гвіздовецькою сільською громадою виявили бажання:

 • колишній сільський голова Гангал Іван Володимирович, 1975 року народження, безпартійний, який перебував на цій посаді з 2002 до 2016 року, у минулому році передчасно залишив цю посаду і на цей час є тимчасово не працюючим;
 • депутат сільської ради, директор комунального підприємства Сокирянської районної ради «Рибводгосп»  та засновник фермерського господарства “Сазан” Дячук Іван Васильович, 1958 року народження,  який раніше також вже обирався сільським головою у 1988 році та працював на цій посаді до 1994 року, безпартійний;
 • приватний підприємець Бахман Іван Миколайович, 1988 року народження;
 • тимчасово непрацюючий Стеблинський Ростислав Михайлович, 1975 року народження.

Мабуть вибори будуть цікавими…

Пан Голова з кінострічки “Вечори на хуторі близь Диканьки”

 

Мітки: , , , , , , , , , , , ,

4 коментарі к “Кандидати на посаду сільського голови”

 1. Пане admin! Забагато гонору для Дячука, який пропрацював згорем по полам з 1988 до 1994 року. З 1994 по 1998 роки сільським головою працював Чорний Василь Юхимович. З 1998 по 2002 рік Тимчук Михайло Васильович. От така то правда. Перевіряйте написане. Вибачте.

 2. виборець, дякуємо за Ваше зауваження, внесемо виправлення.
  На жаль ми не можемо бути застрахованими від помилок, адже змушені користуватися загальнодоступними джерелами, в яких часто наявні помилки.
  Розуміючи, що скоріш за все цей Ваш коментар не стільки вид виборця, скільки від одного з кандидатів на посаду сільського голови, мусимо зауважити, що на жаль, сільська рада офіційні документи нам не надає, хоча засновник сайту неодноразово звертався з прозицією про надсилання нам таких матеріалів для вчасної та повної публікації.
  Така позиція сільради є не зрозумілою, особливо з врахуванням того, що досить не багато сіл в Україні мають подібні сайти і можливість для сільрад розміщати все, що забажає. Ще й при тому, що то не потребує ні яких затрат часу і не становить складнощів: лише відправити по електронці файли офіційних рішень. Тоді б мабуть помилок було б менше і інформованість населення – краще.
  Звісно, є ще обласний сайт “Територіальні громади Чернівецької області”, на якому для гвіздовецької сільради виділена веб-сторінка, але там остання новина, як то не смішно – теж про готовність до виборів, але до виборів в сільраду у 2010 році.

 3. Пане admin! Вам вказав на помилку дійсно простий виборець, а Ви провели ціле розслідування і виправдовуєтесь. Це історичні дані, а не офіційні документи. Про що Ви. Які загальнодоступні джерела? При чому тут сільрада, кандидат, веб-сторінка? Ви не допускаєте, що Ваш сайт читають і прості люди, не лише якісь там кандидати?

 4. виборецЬ вибачте, якщо помилилися у своїх припущеннях! Ні якого розслідування ми не проводили, за помилку вибачилися і відразу її виправили, причину помилки спокійно і врівноважено пояснили, а не виправдовувалися. Але, навіть виправдовування взагалі не є – чимсь поганим. Це є викладення своєї позиції, пояснення причин, це є цілком нормально. Кожна людина має на це безумовне право, а вже право іншої людини с протилежного боку – погоджуватися з цим, чи ні, сприймати виправдання, чи ні. Та в будь якому разі, це не привід для зайвого нервування.

Залишити коментар