4 березня 2019 року – сумний день не тільки для творчої родини Мафтуляків, всього мистецького загалу Сокирянщини, а й для багатьох людей, хто знав і завжди буде поважати виходця з нашого села – великого Маестро Михайла Васильовича Мафтуляка…

Рік тому, саме в цей день навіки закрились добрі очі талановитого нашого земляка. Але твори його – численні прекрасні пісні, вміщені в декілька збірок, – будуть жити у віках, а його вихованці будуть на довгі літа нести любов до музики, до пісні, посіяну Педагогом і невтомним трударем. Світла пам’ять славній Людині!

Михайло Васильович Мафтуляк – відомий буковинський композитор, заслужений працівник культури України, Почесний громадянин міста Сокиряни, села Гвіздівці, чудовий знавець музичного мистецтва, керівник камерного хору «Гроно», який не раз радував своїм співом слухацький загал Буковини, директор Сокирянської музичної школи з 44-річним стажем, яка нині носить його ім’я.

З-під його пера вийшли сотні пісень, які лунають не тільки на Україні, але й далеко поза її межами. Він автор книг власних творів «Допоки музика звучить», «Першоцвіти», «Лунає музика землі» та багато інших.

Основа тексту – з публікації сайту “Північно-Бессарабський інформаційний портал”

______________________________________________________

Публікації про Михайла Васильовича Мафтуляка на нашому сайті

Наші люди: Мафтуляк Михайло Васильович

Так було: 1965 рік — «Самодіяльний композитор»

Так було: 1966 рік – «Квітнути талантам Сокирянщини!»

Життєдайне джерело пісень

Пісні — в яких є душа!

Вітаємо ювіляра!

Фестиваль «Свої пісні дарую людям»

Одна Україна у нас!

Вічна пам’ять!

______________________________________________________

Відеоролики з піснями М.В. Мафтуляка на YouTube-каналі “Гвіздівці”

“У Гвіздівцях сади в цвіту”

“Село моє”

 

Мітки: , , , , , , , ,

Залишити коментар