admin on 5th Квітень 2020

Шановні мешканці села Гвіздівці! В черговий раз нагадую та прошу.

В ці важкі та важливі для країни часи пов’язані з пандемією коронавірусу COVID-19 зберігайте спокій, без потреби не виходьте на вулиці, подбайте про забезпечення себе своїх рідних та близьких (особливо людей поважного віку старше 65 років) засобами індивідуального захисту (масками, респіраторами, дезинфікуючими та антисептичними засобами), продуктами харчування.

Особливо прошу та закликаю односельчан, яків останні 3-4 тижні повернулись, або продовжують повертатись в село з-за кордону: ми раді Вас всіх бачити та вітати тут у рідному краї! Але ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ до Вас, дотримуйтесь режиму самоізоляції, слідкуйте за своїм здоров’ям, при перших ознаках хвороби (не дай Боже!) звертайтеся до лікарів.

Не дамо хворобі поширитися, бо потім буде пізно. Ми маємо багато прикладів розвинених країн, де до заходів безпеки щодо розповсюдження цієї хвороби віднеслися байдуже. На жаль, у нас на сьогодні медицина не в тому стані, щоб всім допомогти. І одного героїзму наших лікарів буде замало. Бережімо самих себе, а найбільше, сенс нашого життя – наших дітей.

Станом на сьогодні в Україні 28 померлих від коронавірусу. Не давайте приводу нам сільським головам виконувати розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації щодо організації поховання померлих осіб від коронавірусної хвороби. Вони страшні.

Бережімо себе та свої родини! Здоров’я всім Вам та нашим рятівникам лікарям!

Іван Гангал – сільський Голова

Мітки: , , , , , , ,

Залишити коментар