28 червня 2020 року на громадському обговоренні в селі Гвіздівці було вирішено ініціювати збір коштів на дитячий майданчик, що планують розташувати в центрі населеного пункту. Ініціатори і члени громади, що підтримали ініціативу, закликають своїх односельців та небайдужих доброчинців долучитися до хорошої справи – побудови куточка для дитячого дозвілля маленьких гвіздівчан, адже, на жаль до цього часу найменші мешканці села такого куточку не мають.

Відповідальною за збір коштів визначили Лузіну (Барчук) Альону Леонідівну (тел. 097-953-4454). Гроші можна передати готівкою пані Альоні або ж переказати на карту Приватбанку  4149 4991 3141 5968, зареєстровану на ім’я Гуцола Ігоря Миколайовича.

Орієнтовна вартість обладнання і його встановлення  за попередніми підрахунками –  80-85 тис. гривень. Це для села на цей час – чималі кошти. До того ж, жителі Гвіздівців прагнуть, щоб все було якісне та сертифіковане.

Попередньо на майданчику планують  розмістити гойдалку тримісну, гойдалку-човник, гойдалку балансир та на пружині, карусель з кермом, комплекс гірок, пісочницю з кришкою, будиночок для дітей, лавочки та урни. Звичайно, подбали і про безпеку – хочуть спорудити огорожу від дороги та забезпечити майбутню територію відпочинку камерою спостереження.

Активісти прагнуть зібрати необхідні кошти якнайшвидше, щоб була можливість встановити майданчик у цьому році.

Тож закликаємо всіх долучитися до хорошої справи фінансово та організаційно – поширюйте інформацію серед односельців, вихідців села, підприємців та інших небайдужих, які можуть допомогти реалізувати такий потрібний для діток і батьків села проєкт.

Про всі зібрані та витрачені кошти організатори будуть звітувати на сторінці “Гвіздівці заризо” у Фейсбук та у вайбер-групі «Гвіздівці».

Сайт “Гвіздівці”, що відновив роботу після деякої технічної перерви, зі свого боку також закликає гвіздівчан, а також вихідців з села, які проживають за його межами, в тому числі, за кордоном, по-можливості долучитися до збору коштів.

Мітки: , , , , , , , , , ,

Залишити коментар