ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

“16” жовтня 2006 р.                                                                                справа № 3/168

За позовом Прокурор Сокирянського району Чернівецької області

до відповідача Дочірнє сільськогосподарське товариство “Агрофірма “Гвіздівці”

про стягнення заборгованості з відшкодування пенсій, призначених відповідно до ст. 13 Закону України “Про пенсійне забезпечення” – 401,01 грн.

Суддя     Бабак Людмила Миколаївна

Представники:

Від позивача Рибак І.М.

Від відповідача не з’явився

Суть спору:

Прокурор Сокирянського району Чернівецької області в інтересах держави в особі управління Пенсійного фонду України у Сокирянському районі м.Сокиряни звернувся з позовом до ТзОВ “Агрофірма Гвіздівці” с. Гвіздівці Сокирянського району Чернівецької області про стягнення 401,01грн. заборгованості з відшкодування пенсій, призначених відповідно до статті 13 Закону України “Про пенсійне забезпечення”

Обґрунтовуючи свої вимоги, прокурор посилається на те, що у відповідності до статті 1 Закону України “Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування” та статті 15 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” ТзОВ “Агрофірма Гвіздівці” перебуває на обліку в управлінні Пенсійного фонду України в Сокирянському районі і є платником страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, що перебуває на фіксованому сільськогосподарському податку.

Оскільки громадяни, які представлені відповідачем на пільгову пенсію, набули необхідного пільгового стажу в ТзОВ “Агрофірма Гвіздівці” (згідно поданих відповідачем довідок та подання, які дають право на призначення пенсій на пільгових умовах – додатки), то відшкодовувати ці витрати в повному обсязі, на думку прокурора, повинен тільки відповідач.

Довідку на пільгову пенсію відповідачем було подано громадянам Барчук В.П., Костриж Л.М., Остапчук Б.В., Барчук Л.М. по пункту “б”-“з” статті 13 Закону України “Про пенсійне забезпечення”, тобто відшкодуванню підлягають витрати на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених вказаним громадянам, які отримували пенсію по пунктах “б”-“з”, ст. 13 Закону України “Про пенсійне забезпечення”, незалежно від часу її призначення до досягнення працівниками пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, а саме: для чоловіків – 60 років, для жінок – 55 років.

Відповідач свого представника у судове засідання не направив, пояснення щодо предмету спору не надав, а тому розгляд справи було перенесено.

У судовому засіданні 16.10.2006 року представник позивача звернувся з клопотанням закрити провадження у справі у зв’язку зі сплатою відповідачем суми боргу. Дане клопотання підтримується прокурором (а.с. 22)

Враховуючи викладене, керуючись пунктом другим частини першої статті 157, статтею 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд –

У Х В А Л И В:

Закрити провадження у справі.

Суддя                                                                                               Л.М. Бабак

Єдиний державний реєстр судових рішень

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар