Storonni avtor on 29th Жовтень 2011

2 листопада в Сокирянській музичній школі відбудеться презентація нової книги нашого видатного земляка – Михайла Васильовича Мафтуляка. Це буде збірка “Шануймося та будьмо”.

*****************************************

Йому пощастило народитися в чарівному пісенному краї, де співає все навколо – від буйної зелені садів та строкатої гами майстерно викоханих будиночків і криниць, до барвистих вишиванок і рушників, що супроводжують його життя від самої колиски.

Михайло Васильович Мафтуляк народився саме в такому живописному пісенному селі Гвіздівці Сокирянського району Бессарабського краю 4 вересня 1934 року в селянській родині, де нині він поіменований високим званням “Почесний громадянин села Гвіздівці”. І хоч доля не завжди стелилася вишиваним рушником – ніколи не розлучався з піснею. Музика Михайла Мафтуляка глибоко западає в душу кожного, кому хоч раз довелося слухати його пісні.

Я слухав би їх завжди і щоденно. Вони наче жива вода, що проливається у серцях людей легендами і піснями рідного краю, дарують безсмертя славним героям нашої минувшини, змушують задуматись над сьогоденням.

Віриться, що животрепетне джерело пісень цього чергового нотного видання композитора, заслуженого працівника культури України, лауреата літературно-мистецької премії імені Сидора Воробкевича, члена Національної Всеукраїнської музичної спілки, почесного громадянина м. Сокиряни та Сокирянського району Михайла Мафтуляка ‘Шануймося та будьмо” знайде шлях і до Ваших сердець

Василь Гандзій,

літератор, краєзнавець, член Національної спілки журналістів України

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар