admin on 21st Січень 2010

ГВІЗДОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОТОКОЛ № 02

засідання виконавчого комітету та сільської ради від 20.01.2010р.

село Гвіздівці

Головує : Гангал І.В., сільський голова

Присутні члени виконкому : Шеремета С.Є., Дячук Н.М., Піжевська О.В., Видиш К.П., Бурченко З.М., Кучерявий П.П.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1. Про умови проживання дітей, які виховуються у неблагополучних сім’ях.

Доповідає :Гангал І.В., сільський голова

2. Про внесення змін до сільського бюджету на 2010 рік

Доповідає : Лях О.І., головний бухгалтер сільської ради

Сільський голова І.Гангал

ГВІЗДОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ № 03

20 січня 2010 року село Гвіздівці

Про умови проживання дітей, які виховуються у неблагополучних сім’ях.

Відповідно до пункту 2 статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» статей 150, 152, 154,155, 170 Сімейного Кодексу України та заслухавши інформацію сільського голови Гангала І.В. “Про умови проживання дітей, які виховуються у неблагополучних сім’ях ..” та виконання батьківських обов’язків гр. П-рь Т.В. по вихованню малолітніх дітей П-рь С.В., 2001 р.н, П-рь О.В., 2005 р.н. та Б-ко В.А., 2008 р.н. Враховуючи те, що П-рь Т.В. на неодноразові запрошення на засідання виконкому не з’являлася, і що діти проживають з матір’ю та вітчимом Б-ко А.Д., і батьки ведуть аморальний спосіб життя, зловживають алкогольними напоями, ухиляються від виконання батьківських обов’язків по вихованню малолітніх дітей, не виявляють щодо них піклування, не дбають про стан їх здоров’я, про їх харчування, не цікавляться успіхами у навчанні, не створюють умови для проживання дітей, а тому існує загроза життю дітей, негативно впливають на фізичний та моральний стан їх розвитку, виконавчий комітет вирішив :

  1. Попередити батьків П-рь Т.В. та Б-ко А.Д. про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо неповнолітніх дітей П-рь С.В, П-рь О.В. та Б-ко В.А.

2. В разі повторення випадків бездоглядності дітей, виконавчим комітетом буде порушено клопотання перед службою у справах неповнолітніх, перед кримінальною міліцією про неспроможність П-рь Т.В. утримувати та виховувати дітей належним чином та про  позбавлення її батьківських прав.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста з питань соцзахисту Бучка Г.Г.

Сільський голова І.Гангал

ІНФОРМАЦІЯ

на засідання виконкому 29 січня 2010 року сільського голови Гангала Івана Володимировича

“Про умови проживання дітей, які виховуються у неблагополучних сім’ях”.

На даний час в селі Гвіздівці є дві неблагополучні сім’ї. Це сім’ї : О-ка А.М. та П-ар Т.В.

В сім’ї О-ка А.М. виховується одна донька О-ук Н.А., 1995 року народження. Донька навчається в дев’ятому класі загальноосвітньої школи села Гвіздівці, але заняття не відвідує. Пропускає уроки. Батька викликали неодноразово до сільської ради, але батько ніякого впливу на доньку немає. Батько п’є, вихованням доньки не займається. Будинок, в якому проживає сім’я, потребує ремонту. Продуктами харчування сім’я також не забезпечена, так як город біля будинку не обробляється.

Сім’я П-ар Т.В. проживає в складних матеріальних умовах. Будинок  потребує капітального ремонту. Мати П-ар Т.В.,1981 р.н. не виявляє  піклування щодо малолітніх дітей П-ар С.В., 2001 р.н, П-ар О.В., 2005 р.н. та Б-ко В.А., 2008 р.н. не дбає про стан їх здоров’я, , не цікавиться успіхами у навчанні, умови проживання незадовільні. Продуктами харчування сім’я забезпечена.

Сільський голова І.Гангал

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар