У попередній статті на сайті «Гвіздівці» ми розповіли про лицемірну політику, так званих, «демократичних», здебільшого – європейських країн, стосовно окупації і подальшої анексії Румунією території Бессарабії в 1918 – 1920 роках, які подарували своїй поплічниці шмат чужої території. При цьому ми згадували, що 19 вересня 2019 року Європарламент (законодавчий орган Євросоюзу) прийняв багатообіцяючу (за майбутніми наслідками) резолюцію «Про важливість європейської пам’яті для майбутнього Європи».

Що ж то за резолюція така?

Потрібно відзначити, що увесь час після закінчення Другої світової війни на Заході не залишають спроб переписати історію. Тепер вже нам відомі ті закручені формулювання документу, якими це намагаються зробити в остаточному вигляді:

«Друга світова війна, сама руйнівна в історії Європи, стала безпосереднім наслідком сумно відомого нацистсько-радянського Договору про ненапад від 23 серпня 1939 року, також відомого як пакт Молотова – Рибентропа і його секретних протоколів, відповідно до яких два тоталітарні режими, що задалися метою завоювати світ, ділили Європу на дві зони впливу» – говориться в резолюції.

До слова, документ був підготовлений добірними «друзями» з Польщі й країн Прибалтики. Впевнений, що багато хто в Україні плеще в долоні в зв’язку з прийняттям цієї резолюції? Але, то на мій погляд, люди, м’яко кажучи, недалекі, які не здатні розуміти, що насправді відбувається.

Я не знаю, наскільки можна взагалі довіряти повідомленням про існування тих таємних протоколів до пакту Молотова – Рибентропа? Навіть публікація в цьому році, нібито знайденого радянського примірнику ні про що не говорить, адже того примірника чогось не було – не було, а раптом з’явився, та й ще в цілій купі варіантів? Як то казав незабутній Остап Бендер: “При сучасному розвитку друку на заході…”

Та мені геть байдуже: існували чи ні ті протоколи? Україні і українцям вони ні коли реально не заважали і не заважають. Якщо вони й існували, те саме завдяки їм Україна одержала величезні території, якими володіє й досі. І що? Хтось з нормальних українців може сказати, що то є землі не українські? Що ці території повернулися до складу України безпідставно? Я думаю, що ні! Адже то були землі, на яких завжди жили здебільшого українці!

Але ж сьогодні дійсно важливим є те, що ця низкопробна та образлива для пам’яті наших дідів і для нас самих резолюція Європарламенту значить для сучасної України в цілому та для нашого краю (Північна Бессарабія і Буковина) в тому числі?

 

Радянсько-німецький договір про ненапад (т. зв., пакт Молотова — Рибентропа)

Визначена у самій резолюції Європарламенту мета – визнати СРСР співвинуватцем початку Другої Світової війни – не єдина і, цілком можливо, що не головна. І не важливо, чи визнається СРСР єдиним винуватцем, чи разом з Німеччиною! Німеччина до цього вже звикла і, розуміючи, що їй від цього нікуди подітися, мовчить… Та й навпаки, для німців мабуть якось і полегше: все ж не одним віддуватися, а в компанії…

Але зараз на думку фактичних авторів цієї резолюції (не тих дешевих «шостих номерів», що готували документ, а тих, хто стояв за їх спиною і смикав за нитки)  є важливим виставити винуватцями наймасштабнішої трагедії людства головну жертву – народи колишніх радянських республік і одночасно остаточно прикрити свою ганебну роль у вигодовуванні та розвитку нацизму-гітлеризму. При цьому, не варто обманювати себе, що в даному випадку йдеться лише про керівництво СРСР, а не про народ. Німецький народ десятиліттями «віддувався» за те, що вчинило його нацистське керівництво. А тепер мабуть настане наша черга і поки що не відомо: чим і як доведеться розплачуватися країнам колишнього СРСР? І не варто сподіватися, що вся відповідальність ляже лише на РФ. Дістанеться всім, за винятком може бути окремих самих вірних дрібних сателітів, з яких вже просто брати не має що, адже все вже забрали…

Та те лише частина намірів, а друга її частина напряму стосується України і Білорусі. При чому, здебільшого, саме України, адже найбільшим, так би мовити, вигодонабувачем від тих таємних протоколів (існуючих чи таких, що ні коли не існували) є сучасна Україна, оскільки саме Українська РСР одержала найбільші прирощення територій протягом 1939-40 років за рахунок територій Польщі і Румунії.

Перший – німецький варіант, т. зв., “таємного протоколу” до пакту Молотова-Рибентропа

 

Довго не було, але згодом витягнули нібито радянський примірник “таємного протоколу”. А нижче – третій, більш гарно намальований варіант радянського примірника.

 

Саме тому будь яке засудження пакту Молотова-Рибентропа та подій, що стали наслідком укладання цього пакту були і є діями спрямованими на підрив територіальної цілісності України, на подальший відрив набутих територій від України. Усні засудження, то був першій – підготовчий крок, якій «демократичний» Захід успішно пройшов за допомогою наших українських посіпак. І саме ці недолугі (або цілеспрямовано провокаційні та зрадницькі) засудження пакту і його наслідків з боку представників владних структур України, з підтримкою з боку досить значної частини населення (які не здатні самостійно думати) багато в чому визначили прийняття такого досить серйозного документу Європарламентом. І якщо хтось думає, що ця резолюція – пустий звук дуже істотно помиляються. Адже з прийняттям резолюції Європарламенту відбувся вже 2-й крок…

Тепер почнеться 3-й крок: підготовка «громадської думки» до обговорення можливості «відновлення міжнародної законності і справедливості»?

Четвертим кроком будуть вже дії, спрямовані на те, щоб при прямій участі Євросоюзу відторгнути від України Закарпаття, інші західноукраїнські землі, Буковину і Північну Бессарабію в інтересах Польщі, Угорщини, Словаччини і Румунії.

Ця машина вже набрала оберти і навряд її вдасться зупинити? Догралися, дотеревенилися…

 

&&&

Потрібно додати, що в медійному просторі планети, інформація з Європарламенту не одержала належного висвітлення. Це й не дивно, адже час 3-го і 4-го кроків ще не настав. Але, все ж варто нагадати хоча би бездумним українським посіпакам західних «друзів» декілька цікавих історичних моментів, які вони чомусь постійно «забувають», бовкаючи винятково про пакт Молотова – Рибентропа:

 

  • у 1933 році Німеччина, Франція, Великобританія й Італія уклали «пакт чотирьох» (він згодом був фактично розвалений завдяки зусиллям саме СРСР);
  • у 1934 році підписаний пакт Пілсудського – Гітлера (між Польщею й Німеччиною);
  • у 1935 році була укладена морська угода між Великобританією й Німеччиною щодо істотного збільшення військово-морського флоту Німеччини;
  • у 1936 році підписаний антикомінтернівський пакт між Німеччиною і Японією;
  • у 1938 році відбулася, так звана, «Мюнхенська змова», за якою Великобританія, Франція й Італія, дали свою згоду на розчленовування Чехословаччини між Німеччиною, Польщею й Угорщиною. І вони спільно її розчленували: одночасно з німецькими військами 30 вересня в Чехословаччину вторглася польська армія, що анексувала Тешинську область. Надалі Німеччина взяла під контроль усю Чехію; Словаччина одержала формальну незалежність під німецьким контролем; до Угорщини відійшли землі південної Словаччини і Закарпаття. Захоплення чехословацьких арсеналів і підприємств військово-промислового комплексу зробило німецьку армію однією з найсильніших у світі: чехословацьку зброю надалі нацисти використовували у війні проти Польщі й Радянського Союзу.
  • у 1939 році були укладені договори про ненапад між Німеччиною й країнами Балтії (Латвія й Естонія).

 

І те лише мала частина величезної кількості міжнародних договорів, укладених у той час з Німеччиною саме тими, хто зараз виє про вину СРСР у розв’язуванні 2-ої Світової війни.

 

О. Видиш

____________________________________________________

Інші статті по цій темі:

Гітлер і Україна

Мюнхенська змова і пакт Молотова-Риббентропа

Хто був спонсором фашизму і нацизму?

 

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар