125801Якось так склалося, що до цього01 rus1 часу Гвіздівці перебували десь на межі, на узбіччі цивілізаційних зрушень останніх десятиліть. А саме: в селі практично не було інтернету, а той, що був у окремих поодиноких громадян та установ, працював, як то кажуть, на рівні «кам`яного століття». Цей сайт нашого села існує ще з 2010 року, його знають і читають у всьому світі, він за рейтингом вважається одним з найпопулярніших серед сайтів населених пунктів України, загальна кількість відвідувачів вже наближається до півмільйонної межи, але ж лише поодинокі гвіздівчани (звісно не рахуючи студентів, що навчаються поза межами села) бачили  і мали можливість читати його матеріали.

Сподіваємось що відтепер ситуація зміниться і гвіздівчани отримають належний доступ до всесвітньої мережі, адже нарешті один з інтернет-провайдерів (ТОВ «КОМПАНІЯ ХАТАНЕТ», торгівельна марка “ХатаNet”) наважився завести до села сучасну інтернет-мережу, будує у нашому селі власні волоконно-оптичні мережі і гвіздівчани, які підключилися до цієї мережі вже мають можливість користуватися майже всіма можливостями, які надає інтернет.

Інтернет-провайдер також забезпечує технічну підтримку, декларує надання численних послуг. Щоправда, ціни на підключення і на послуги, у порівнянні з такими ж послугами для населення міст дещо (а подекуди і значно) «кусаються», але сподіваємось, що послуги будуть якісними.

Контактні дані представників компанії інтернет-провайдера є у договорах тих, хто вже підключився, але про всяк випадок нагадуємо адресу представництва в м. Сокиряни:  вул. О. Кобилянської, 27А. Електронна пошта INFO@XATANET.UA

З питань піключення до мережі і, якщо виникають проблеми, необхідно звертатися за телефонами: 097-660-660-2 (Київстар) або 099-660-660-2 (Vodafon-MTC). Всі контактні відомості дані згідно з зазначеними на сайті провайдера. Але ж враховуйте, що виклики спеціалістів далеко не завжди є безкоштовними.

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

1 коментар к “До Гвіздівців дійшла всесвітня мережа”

  1. У с. Данківці Хотинського району я раніше був абонентом Хата-нет. Але мені не подобались постійні витрати швидкості. Весною цього року – переключився на іншого провайдера. Але на цьому тижні пропав інтернет у мене та моїх сусідів. Виявилось, що монтажники Хата-нет обрізали всі наші кабелі на стовпі! Це неподобство!

Залишити коментар