избиение селянРумунські ЗМІ вже озвучують01 rus2 заклики до військової інтервенції в Україну для захисту колишніх румунських територій Північної Буковини, Герцаєвського округу, а також Південної Бессарабії.

«Україна перебуває на порозі громадянської війни. Зовсім не виключений розділ країни на проєвропейський Захід і проросійський Схід. Чи готова Румунія втрутитися для захисту румунів Північної Буковини, Герцаєвського округу, Північної й Південної Бессарабії?», – під таким питанням у суботу вийшла стаття в авторитетному румунському виданні “Adevărul”, що цитує молдавський сайт omg.md.

Румунське видання пише далі: «Україна – штучна, неоднорідна держава, що з’явилася на руїнах СРСР, з майже 24-літньою історією, у відношенні якого Румунія має самі великі територіальні претензії, може розділитися на дві частини зовсім у недалекому майбутньому. Конфлікт із проєвропейською опозицією, допущений насильницькою адміністрацією Януковича, тихо сповзає до реальної громадянської війни».

«Хіба в такій ситуації, у випадку насильницьких маніфестацій, румунська держава не повинна втрутитися, у тому числі збройними силами, для захисту румунів, що проживають на території нинішньої держави Україна?

Росія точно буде захищати своїх співвітчизників, тому що це робить на Кавказі майже 20 років. Логічний висновок полягає в тому, що румунська держава не тільки не повинна виключати, але навіть повинна уважно готуватися до ситуації, коли стане неминучою вірогідна збройна інтервенція в Північну Буковину, Герцаєвський округ, північ і південь Бессарабії й, чому б і ні, у Наддністрянщину, коли українська держава не буде більше здатною підтримувати громадський порядок на територіях, населених румунами», – пише “Adevărul”.

 Вести.ua

&&&

Примітка сайту

Північна Бессарабія – це територія Сокирянського, Кельменецького, Хотинського і Новоселицького районів Чернівецької області України та Північних районів Молдови. Герцаєвський округ і Північна Буковина – решта території Чернівецької області.

Якщо хтось не сприймає ці румунські розмови та писанину досить серйозно, глибоко помиляється. У 1918 році таке вже було при досить схожих з сьогоденням обставинах. А для «євроінтеграторів» зазначимо, що ЄС в такій ситуації буде на стороні Румунії, яка вже є членом Союзу. У свій час ЄС заставив Хорватію віддати Словенії досить значну частину своєї території.

От же: вперед – в Європу!!! А потім почнемо готуватися до нового Хотинського повстання?

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар