Storonni avtor on 13th Квітень 2010

Наближається 65-та річниця Великої Перемоги радянського0014 народу у Великій Вітчизняній війні. Останніми роками у нас все більше проявлялася тенденція до виправдовування і героїзації фашизму та нацизму.

А що ж ці політичні течії несли безпосередньо для України і українців? А для відповіді ми просто надамо слово першим особам – Гітлеру і Борману, які в бесідах між собою досить чітко розписали майбутнє України. При цьому, не забули зазначити і роль, яку буде відведено їх українським прихвосням.

Ці плани, хоча і стисло, але досить чітко були висловлені вищими бонзами рейху -Адольфом Гітлером і Мартином Борманом під час перебування у ставці “Вервольф” під Вінницею. Відразу мусимо0015 зазначити: звідки це стало відомо? У 1951 році у ФРН було видано книгу Генрі Пікера (Henry D. Picker) під назвою “Застільні розмови Адольфа Гітлера 1941-1942”. Той Генрі Пікер у свій час був спеціально приставлений Борманом до Гітлера, щоб записувати всі “величні” висловлювання “Великого Фюрера”. Він не був присутній під час військових нарад та подібних подій, але він завжди був поряд з Гітлером під час неофіційних зустрічей, зокрема під час обідів і вечерь з вищими керівниками рейху. А Гітлер під час таких подій дуже полюбляв висловитися на самі різні теми і Пікер стенографічно записував все, що говорили на “вільні теми” всі присутні.

Не будемо описувати всі їх міркування, які подекуди виглядають досить дивно. Наприклад, в одній з бесід, Гітлер висловлюється, що потрібно засіяти значну частину Центральної Росії очеретом, а ледве не всю Україну – кропивою для її промислового використання. Зупинемось на більш зрозумілих для нас на цей час висловлюваннях фашистських керівників про долю української землі і українського населення.

І от 22 липня 1942 року – через 1 рік і 1 місяць після нападу на СРСР, повечерявши у “Вервольфі”, Гітлер і Борманом пустилися в міркування, що варті майже повного цитування.

&&&

Зокрема, Борман висловився: “приріст чисельності цих росіян, чи так званих українців, у не занадто віддалені часи буде являти для нас загрозу. Ми зацікавлені в тому, щоб ці так звані українці не занадто сильно розмножувалися: адже ми маємо намір домогтися того, щоб в один чудовий день усі ці землі, що вважалися раніше російськими, були цілком заселені німцями“.

На це фюрер відповів: “Нам буде тільки на руку, якщо їхні дівчата і жінки будуть, якнайбільше вживати протизаплідних засобів. Потрібно не тільки дозволити необмежену торгівлю ними, але і всіляко заохочувати її, тому що ми ні в найменшому ступені не зацікавлені в росту чисельності місцевого населення. Але, мабуть, прийдеться вдатися до допомоги євреїв, щоб форсувати розвиток подій у цьому напрямку. Було б найчистішим божевіллям проводити на зайнятих нашими військами східних землях диспансеризацію за німецьким зразком. Навіть мови не може бути про вакцинацію місцевих жителів і тому подібні заходи для зміцнення їхнього здоров’я. У їхніх головах потрібно убити навіть думку про це. Надзвичайно важливо також уважно стежити за тим, що б якими-небудь заходами не розбудити в місцевому населенні почуття власної гідності. Отут потрібно бути особливо обережним: адже саме повна її відсутність є однією з основних передумов нашої роботи. Ні в якому разі не можна надавати місцевому населенню права на одержання вищої освіти. Якщо ми зробимо цю помилку, то самі виростимо тих, хто буде боротися проти нашої влади. Нехай у них будуть школи, і якщо вони захочуть ходити в них, то нехай платять за це. Але максимум, чому слід їх навчити – це розрізняти дорожні знаки. Крім цього цілком достатньо буде навчити українців, трохи читати і писати німецькою; такі предмети, як арифметика і т.п., у цих школах зовсім ні до чого“.

Напевне до цього не потрібно щось додавати. Хай кожен сам робить для себе висновки.

О. Видиш

_____________________________________________

Ця україномовна публікація є скороченим варіантом російськомовної публікації, з якою Ви можете ознайомитися на сайті за цим посиланням.

 

P.S.  Дуже схоже, що насправді у наші часи в Україні все поступово відбувається саме згідно з цими нацистськими планами (і щодо освіти, і щодо медицини…)?

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

4 коментарі к “Гітлер і Україна”

  1. правильна стаття

  2. Спасибо за полезную информацию.

  3. Чому завжди і всюди пишуть фашисти? В Німеччині були НАЦИСТИ!!!! А точніше при владі була НСНРП Націонал-соціалістична робітнича партія Німеччини (нім. Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei, NSDAP) http://uk.wikipedia.org/wiki/.....ччини , а де були фаштсти почитайте у вікіпедії. Починайте накінець правильно писати.

  4. Сергій, навіть, як би нацизм і фашизм були геть різними ідеологіями, то все одне: так вже прийнято писати та казати, всім зрозуміло – про кого йдеться. До того ж, нацизм не виключає наявність складових фашизму і Гітлер вважав себе не лише нацистом, а ще й фашистом, хоча ідеї фашизму були ним дещо спотворені. Та значно спотворені чи не дуже, не має значення. В будь якому разі не має ні якої помилки в тому, що гітлерівців називають фашистами.