admin on 23rd Червень 2020

Голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк ознайомилася з об’єктами соціальної сфери в селі Гвіздівці. 22 червня 2020 року в рамках виїзного прийому громадян в селі Гвіздівці, голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк спільно з сільським головою Іваном Гангалом побувала в освітній установі, дошкільному навчальному закладі, бібліотеці та медичній установі села. Як зауважила очільниця районної виконавчої влади, просторе приміщення та територія навчального закладу має достатній потенціал для надання освітніх послуг і діткам сусідніх сіл, разом з тим є спільно над чим працювати. Зокрема мова йде про здійснення додаткового ремонту спортивної зали та харчоблоку, є проблемні питання щодо ремонтних робіт і в інших об’єктах соціальної сфери.

Голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк ознайомилася також з роботою поштового відділення населеного пункту та наголосила на важливості його функціонування для жителів села.
– Наразі, районна влада вживає заходів щодо вирішення проблемних питань матеріально – технічної бази сільських установ, – зазначила Ірина Антонюк, – та спільна робота та підтримка сільським активом, депутатським корпусом місцевої ради сприятиме подальшому розвитку та створення сприятливих умов для навчання та виховання діток, надання якісних медичних послуг тощо.

В школі

 

В шкільному спортзалі

 

В шкільному музеї

 

В дитячому садочку

 

В сільській бібліотеці

 

В сільській медичній амбулаторії

В поштовому відділенні

Опісля Ірина Антонюк обговорила проблемні питання з сільським головою, розглянули можливі додаткові джерела надходження до бюджету задля забезпечення комфортних умов проживання жителів с. Гвіздівці.

Мітки: , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар