admin on 31st Січень 2014

01 rus2Незадовго завершиться 2013 рік. Нас, гвіздівчан, тішить те, що вgvizdivci нашому селі цей рік не пройшов без гарних перемін. Відбулося немало із того, що не вдавалося раніше. А всім дуже хочеться, щоб жителі села мали гарні умови, гордилися тим, що Гвіздівці є село сучасне і варте, щоб люди хотіли тут жити.

Саме тому було додано великих зусиль, щоб у нас була сучасна амбулаторія, де жителям надається необхідна медична допомога. Нині функціонує денний стаціонар та маємо належне обслуговування як нашими медпрацівниками, так і районними, які щомісяця приїжджають в село.

Для найменших жителів маємо дитячу дошкільну установу «Гвоздичка», де є все, щоб малюкам було комфортно, тепло, гарно, затишно.

З великою гордістю можемо говорити про Гвіздовецьку загальноосвітню школу. Триповерхова споруда красується на все село. Багато коштів затрачено та великі роботи здійснені для поліпшення умов навчання і виховання юних. Зокрема, облаштовано нову покрівлю школи, утеплено стіни, замінено вікна основної будівлі та галереї, осучаснено зовнішній вигляд приміщення. На шкільному подвір’ї встановлено лавки, насаджено вічнозелені туї та самшит.

Нещодавно на приміщенні ЗНЗ було відкрито меморіальну дошку пам’яті колишнього директора А.Т. Гевліча. Радо приймала школа гостей та запрошених представників районної влади.

Приємно, що наш навчальний заклад працює на належному рівні. У середині школи світло, чисто, стіни прикрашені новими стендами з державною символікою. Приємно походити шкільними коридорами і під мелодію дзвоника поринути в спогади про прекрасні роки навчання. І нехай вони будуть радісними, бо наша школа та педагогічний колектив були і є одними з кращих у районі. Сподіваємося так буде завжди.

Нещодавно закінчився ремонт у сільському адміністративному будинку. Всередині проведені косметичні роботи, замінено старі на нові сучасні вікна та двері. У цьому ж приміщенні відбулося відкриття нової сільської бібліотеки (на знімку). Довгий час вона знаходилася в не зовсім, м’яко кажучи, належних умовах. А зараз – одна з кращих у районі.

Втішає нас і те, що в цьому році вдалося, дякуючи коштам обласного, районного та місцевого бюджетів, полагодити сільські дороги. Зокрема, вулиці Сагайдачного, А. Цвєткова, М. Горького, Молдавська та Українська стали набагато кращими для пішоходів і автомобілістів.

Усе це ми маємо завдяки місцевій та районній владі. І сьогодні цей лист – подяку ми адресуємо саме: В.В. Козаку – голові Сокирянської РДА, його першому заступнику О.С. Бойку (нашому односельчанину та депутату), заступнику голови райради С.Е. Горну, начальнику відділу культури Р.А. Горн, начальнику управління освіти Г.І. Рябко та іншим районним посадовцям, сільському голові І.В. Гангалу. Дякуємо за те, що не стоїте осторонь сільських проблем. За те, що вислуховуєте, розумієте, допомагаєте коштами. Приємно бачити вас на наших святах. Дякуємо за подарунки, привітання, а іноді й критику. Завдяки вашій допомозі наші Гвіздівці кращають з кожним роком.

З повагою і вдячністю – актив с. Гвіздівці

Сокирянська районна газета «Дністрові зорі» за публікацією на сайті «Сокирянські новини» 08.11.2013

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар