admin on 11th Вересень 2012

У неділю 9 вересня всі, від малого до старого, покинувши свої справи, поспішали до будинку культури. Адже святкували 580-ту річницю свого села (за історичними даними перша згадка про наше село датується 1432 роком).

За всією буденністю свого життя, за усіма клопотами та проблемами ми іноді не відчуваємо всього прекрасного, не бачимо скільки навколо нас гарного та дивовижного…

А тому за це гарно організоване свято дякують жителі села директору будинку культури К.П. Видиш. За взаєморозуміння з людьми, за професійність, за організаторські здібності, що вміє разом з учасниками художньої самодіяльності приносити радість людям.

З грамоти молдавського Господаря Штефана Великого

Так як велике театралізоване свято відбулося в день Преображення Господнього, першим вітав гостей танцювальний колектив “Бджілки” під керівництвом вчителя Н. Одажів. Дарували всім присутнім “з великої бочки по ложці меду”. Відтак велике театралізоване дійство забезпечували: фольклорний колектив “Щирі серця”, чоловічий ансамбль, жіночий ансамбль, тріо бандуристів, тріо чоловіків, дуети, і навіть цілі сім’ї (Г. Бурчаківської і А. Бурчаківської, А. Москалюк і Р. Москалюк, Л. Кучерявої та Л. Кучерявого, сестри М. Мельник і Д. Федько). Свої найкращі побажання піснями дарували: Г. Блинда, Г. Пислар, В. Савчук, О. Остапчук, Л. Архилюк, О. Бойко, В. Козороз, І. Куляк, Л. Багрій і В. Видиш.

Село колись було тут… (урочище “Студена криниця”)

На честь 580 річниці села був запрошений випускник Рівненського державного університету мистецтв, майстер сцени Т. Козловський. Всі учасники художньої самодіяльності і жителі села дякують своєму музичному керівнику, людині, яку поважають всі, О. Дячуку. Він підтримує всі хороші починання по відродженню традицій села, по вшануванню почесних людей.

 

Словом, День села “Гвіздівцям – 580” удався на славу. Він був гучним, багатолюдним і став незабутнім для його учасників.

О. Козороз, Н. Москалюк, М. Тимчук, Г. Бучко, М. Серебринська, Л. Бучко, Л. Багрій, Л. Кучерява, О. Остапчук, А. Бучко, М. Олійник, Р. Остапчук

___________________________________________________________

На верхній ілюстрації – герб села на значку радянських часів. На нижньому фото – ансамбль “Бджілки”

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар