22 квітня 2021 року на Сокирянщину завітала команда Буковинського центру культури і мистецтва на чолі з етнографом Миколою Шкрібляком з метою видання гастрономічного путівника традиційної кухні «Смаки Буковини».

Гостей з Чернівців гостинно зустріли міський голова Василь Козак, керуюча справами виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко та начальник відділу культури і спорту Євген Пленгей Сокирянської міської ради.

Сокирянська громада відома на Буковині чималою кількістю приготування смачних традиційних страв, адже кожен населений пункт громади – унікальний та самобутній по своєму і люди тут проживають щирі та привітні.

Щедре різноманіття місцевих смачних страв, нашим гостям, презентували славні господині з села Гвіздівці Людмила Козлова зі своєю невісткою Сніжаною Козловою, Анастасія Нагірняк з міста Сокиряни та Орися Малованюк з села Василівка. Цілий день ґаздині пекли, варили, тушкували та ще й цікаві історії своїх страв розповідали.

Смачна запашна «Паляниця по Гвіздівецьки» та «Печінка» з печі, «Рибний холодець» і «Бігус» скоро з’являться на сторінках збірки «Смаки Буковини». Скуштувавши одну зі страв міський голова Василь Козак згадав смак дитинства і наголосив, що  ці страви повинен скуштувати кожен хто завітає в наш край на гостини.

Л. Козлова з паляницею по-гвіздівецьки

 

Команда з підготовки “Путівника…”

Тож приїжджайте до нас і ми вас смачно нагодуємо та покажемо незвичні куточки нашої громади.

 

За публікацією сайту “Північно-Бессарабський інформаційний портал”  

___________________________________________

 Ігор Кравців

Унікальний путівник традиційної кухні «Смаки Буковини» вийде у Чернівцях

Для збереження кращих кулінарних традицій буковинців за ініціативи голови Чернівецької обласної державної адміністрації Буковинським центром культури і мистецтва розпочато роботу з підготовки до видання гастрономічного путівника традиційної кухні «Смаки Буковини».
Укладачі путівника закликають долучитися до щедрого різноманіття буковинських страв, щоб приготувати в майбутньому за цією книгою те, що кожному до душі:

“Буковинці й досі зберігають кулінарні традиції предків. З часом життя стирає етнічні межі. Кращі національні страви, отримавши широке розповсюдження, стали регіональними – улюбленими і звичними в різних за національністю сім’ях”.

Фото Кіри Ставчанської

Учасники проекту «Смаки Буковини» уже встигли побувати у невеличкій “експедиції” кількома районами Буковини. І це лишень початок.

 

За публікацією сайту CvNews 

Мітки: , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар