19 листопада цього року в обласному центрі естетичного виховання “Юність Буковини” відбувся регіональний турнір знавців професій серед учнівських команд. Наш – Сокирянський район на ньому представляла команда Гвіздовецького загальнонавчального закладу “Міксер”. Ця команда нещодавно виборола право брати участь у обласному конкурсі «Калейдоскоп професій», здобувши перемогу у подібних районних шкільних змаганнях, де їм протистояли ровесники з міста Сокиряни та з села Коболчина.

У турнірі також брали участь учнівські команди із Чернівецької школи № 24 (команда «Фара», яка представляла професію автослюсаря), з м. Хотина – «Крутий спуск» (представляли професію водія), з Заставни – «Золоті рибки» (професія рибалки).

Програма обласного турніру знавців професій враховувала зацікавлення та потреби школярів, складалася з конкурсів: «Команда професіоналів» (візитка), «Якби я був…» (конкурс капітанів), «Професія вчора, сьогодні, завтра» (домашнє завдання). Для успішного виконання завдань учасники повинні були добре орієнтуватися у світі професій, бути відважними, винахідливими, кмітливими. А ще – співати, танцювати, вправно володіти художнім словом.

Виступи команд оцінювало компетентне журі, у складі якого – відповідальні представники освіти, роботодавців, обласного центру зайнятості, голова – заступник начальника Головного управління освіти і науки Олександр Паскар. Він звернувся до юних знавців професій з вітальним словом, зокрема, зазначив, що правильний вибір професії – найголовніше у житті.

Екіпажі команд-учасниць представили цікаві презентації робітничих професій, де показали історію становлення фахів будівельника, рибовода, ремонтника автомобілів, водія, їхнє сьогодення та погляд на ці професії у майбутньому. Виступи старшокласників були яскравими, оригінальними, дотепними. Інформаційне наповнення щодо представлених професій вдало доповнювали гумористичні сценки з професійного життя.

Гвіздівчани з першого конкурсу завоювали прихильність глядацької аудиторії та журі, всі члени якого за «Привітання» виставили максимальну кількість балів. Не зменшував обертів «Міксер» і в подальшому. То ж у підсумку перемогу здобула Гвіздовецька команда «Міксер», друге місце зайняли «Золоті рибки». Організатори турніру – Чернівецький обласний центр зайнятості та Головне управління освіти і науки облдержадміністрації нагородили переможців цінними подарунками.

За матеріалами Обласної державної служби зайнятості і Сокирянської радіорганізації

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2 коментарі к “Гвіздівецький “Міксер” – переможець!”

  1. О це – козаки!!!

  2. А я бачила, класні хлопці!

Залишити коментар