За доброю традицією колективи Сокирянського району Чернівецької області і Окницького району Молдови обмінюються досвідом, приймаючи участь у різноманітних фестивалях. Отож, цими вихідними (15-16 вересня 2018 року) тріо «Козаки» Гвіздовецького будинку культури під керівництвом Олександра Дячука взяли участь у традиційному районному етнічному фестивалі «Єдність через багатогранність», який проводився у селі Корестеуць Окницького району Республіки Молдова. 

Колектив з гідністю представив українську частину Північної Бессарабії на міжнародному рівні, виконавши українські народні пісні. За неперевершений виступ, друзі із сусідньої держави нагородили колектив дипломом та цінними подарунками.

Крім того, колектив мав змогу познайомитися із традиційною молдавською культурою та національною кухнею (яка в силу історичних причин, практично не відрізняється від традиційної гвіздовецької – прим. адм. сайту «Гвіздівці»).

За публікаціями на сайтах Сокирянської РДА і «Північно-Бессарабський портал»

 

 

_________________________________________________________

 

Наша довідка

Етнокультурний фестиваль під девізом «Unitate prin diversitate» («Єдність через різноманіття») традиційно проводиться у вересні в багатьох населених пунктах Молдови, в тому числі і в столиці республіки – Кишиневі.

 

Мітки: , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар