Стосовно змісту відеострічки, слід зазначити, що фільм побудований з поглядом в історію і саме це мабуть спонукало автора саме так багато уваги приділити старим занедбаним будинкам, іншим будівлям. Мабуть автор фільму з сумом згадує часи, коли село було велилюдне? І така ситуація з великою кількістю старих хат, в яких ні хто не живе, істотне зменшення населення, нажаль є віянням часу, з цим не посперечаєшься… Та все ж село Гвіздівці, нащастя, поки ще не таке запустіле, як у когось може скластися враження.

Але, п. М. Аузяк зробив для нашого села те, що міг і як він то бачить. Критикувати завжди легше, ніж хоча б щось зробити самому. Якщо хтось бачить по-іншому – хай зробить інше своє відео і ми його теж з задоволенням розмістимо, а поки що дякуємо п. Миколі Аузяку і “AUZIAK PRODUCTION” (Instagram – auziak_photographer ) за дуже гарно відзняте відео про село Гвіздівці!

Рекомендуємо підписуватися на YouTube-канал “AUZIAK PRODUCTION”  і Instagram – auziak_photographer! І не забувайт ставити лайки.

 

 

Мітки: , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар