Завершена розробка проекту Стратегії розвитку Чернівецької  області на період до 2020 року. До нього вже увійшов проект району щодо будівництва електричного теплоакумуляційного пункту обігріву в загальноосвітньому закладі с. Гвіздівці, очікуваний обсяг фінансування проекту з державного фонду регіонального розвитку становить 895,338 тисяч гривень, дольова участь місцевого бюджету – 99,482 тисяч гривень.

Реалізація проекту дозволить встановити в навчальному закладі електричного теплоакумуляційного пункту обігріву, що дасть можливість економити бюджетні кошти на оплату енергоносіїв, забезпечивши при цьому в класах закладу стабільний температурний режим згідно з санітарними нормами.

Однак, за словами першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Бойка, враховуючи інвестиційні можливості Сокиряннщини ми можемо значно розширити перелік реалізації та фінансування проектів. Отож на нараді, яка відбулася в райдержадміністрації, дано доручення управлінню економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації, а також керівникам підприємств та організацій району, органам місцевого самоврядування розробити пропозиції до проекту Плану реалізації Стратегії на 2015-2017 роки з урахування стратегічних, операційних цілей, завдань та можливих сфер реалізації проектів, визначених у проекті стратегії. За результатами відбору кращі проектні ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії і будуть профінансовані в 2015-2017 роках.

Джерело: сайт Сокирянської РДА

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар