admin on 8th Листопад 2017

Від щирого серця вітаємо всіх гвіздівчан і вихідцев з села, де б вони не жили на цей час, з Храмовим Святом Дмитра Солунського!

Гвіздівчани пишаються своїм величним Храмом! Храмовий празник є важливим днем для парафіяльної спільноти, яка доклала значних зусиль для ремонту нашого прекрасного Храму!

Бажаємо всім парафіянам, всім гвіздівчанам, всім вихідцям з Гвіздівців, щоб Ваші серця наповнилися любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє, щоб цей урочистий празник приніс мир і спокій на нашій рідній землі, добро і достаток до Ваших осель, затишок та Божу благодать, захист від життєвих негараздів!

При цьому, бажаємо пам`ятати, що для цього кожен маєв міру своїх можливостей докласти свої власні зусілля, проявити душевну чистоту, і тоді Божа благодать допоможе у здійсненні світлих задумів та надихне всіх Вас на добрі справи на благо та добробут наших родин, рідного села, усієї України та світу!

Отець Рустік з представниками церковної громади

Освячення церкви с. Гвіздівці 7 листопада 2015 року (після ремонту)

Одночасно вітаємо з Храмовим святом наших сусідів з села Білоусівка і села Кормань Сокирянського району, а також всіх інших селян і містян, які одночасно з гвіздовчанами святкують Храмове свято у цей день!

Мітки: , , , , , , , , , ,

Залишити коментар