21 жовтня 2015 року відбулась робоча нарада з питання151341_2_0 завершення робіт по встановленню в Гвіздовецькій школі новітньої котельні з альтернативним паливом, електрокотельні. На ній були присутні в.о. заступника голови облдержадміністрації Віталій Усик, в.о. начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Юрій Штефуник, в.о. голови райдержадміністрації Петро Бескупський, представник генерального підрядника.

Як зазначалося наразі вже здійснено монтаж котельні та під’єднано до опалювальної системи. Основне питання, яке ще залишається відкритим для остаточного введення в експлуатації. Об’єкта є встановлення та підключення нового потужного трансформатора. За словами представника підрядної організації дані роботи будуть здійсненні протягом тижня.

Як зазначив Петро Бескупський роботи по переобладнанню котельні не заважають навчальному процесу, а опалення закладу здійснюється в нормальному режимі газовою котельною. Вартість цього електричного теплоакумуляційного пункту обігріву становить близько 179 тисяч гривень, але новація передбачає біля 150 тисяч гривень економії, тож за два роки витрати себе повністю окуплять. Тим більше, що замовником будівництва є управління капітального будівництва облдержадміністрації, а це означає співфінансування за рахунок районного бюджету лише 10% затрат.

За публікацією сайту Сокирянської РДА

Мітки: , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар