ГВІЗДОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ № 35

16 червня 2010 року                                                                          село Гвіздівці

Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом сільської ради за І півріччя 2010 року.

Відповідно до статей 27 – 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.1999 року “Про затвердження порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади” виконавчий комітет сільської ради вирішив:

1. Довідку секретаря сільської ради Шеремети Світлани Євгеніївни “Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади за І півріччя 2010 року” взяти до відома.

2. Про хід виконання даного рішення заслухати у січні 2011 року.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря сільської ради Шеремету С.Є.

Сільський голова І.Гангал

ДОВІДКА

про виконання делегованих повноважень за І півріччя 2010 року по Гвіздовецькій сільській раді.

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет сільської ради працював на протязі І півріччя 2010 року по виконанню як власних так і делегованих повноважень органів виконавчої влади.

По статті 32 п.1 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” слухалося питання “Про хід виконання програми подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на території сільської ради на 2007-2010 року” було заслухано довідку спеціаліста з питань соціального захисту населення. З метою подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на території ради надається допомога сім’ям по отриманню ними державної допомоги, дітей в сім’ях яких існує загроза життю і здоров’я вилучаються з сім’ї. Це сім’ї: Д-юк, П-ар та Б-ко. Дані батьки не приділяють уваги своїм дітям, не піклуються про їх здоров’я, про їх харчування. Дане питання взято на контроль і буде заслуховуватись в щоквартально.

По статті 30 п.1 слухалося питання “Про організацію торговельного обслуговування на селі»

В основному торговельне обслуговування на селі покращилося. Але не всі підприємці дотримуються розпорядку робочого дня. Завжди підтримують належний санітарний стан біля торгових точок. Встановлено урни для сміття. Дане питання знято з контролю.

По статті 32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” заслуховувалось питання “Про організацію медичного обслуговування дітей на селі » з метою покращення медичного обслуговування дітей на селі, дотримання санітарних норм, функціонування установ, покращення стану здоров’я дітей. Постійно ведеться контроль за дотриманням санітарного стану ,чистоти, проведення профілактичних щеплень у неблагополучних сім’ях. На жаль не всі батьки розуміють, що дитину потрібно привити і тому на жаль по нашому селу не всі діти привиті. З батьками проводилась бесіда, але вони відмовились прививати своїх дітей.

Секретар сільської ради С.Шеремета

Залишити коментар