admin on 21st Березень 2017

У зв’язку з достроковим припиненням у 2016 році повноважень Гвіздовецького сільського голови Івана Васильовича Гангала, Верховною Радою України прийнято постанову про призначення позачергових виборів Гвіздовецького сільського голови.

Вибори відбудуться у неділю 30 квітня 2017 року.

Зрозуміло, що у зв‘язку з адмінреформою, новий голова буде виконувати свої обов‘язки лише до того, як буде створена нова територіальна громада. В подальшому він перетвориться у старосту.

Представляємо Вашій увазі текст постанови Верховної Ради України.

 

*********************************************************

 

ПОСТАНОВА

Верховної Ради України

Про призначення позачергових виборів Гвіздовецького сільського голови Сокирянського району Чернівецької області

 

У зв’язку з достроковим припиненням повноважень Гвіздовецького сільського голови Сокирянського району Чернівецької області Гангала І.В. та відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України, частини третьої статті 14, частин першої та п’ятої статті 15, статей 68, 69 Закону України “Про місцеві вибори” Верховна Рада України постановляє:

 

  1. Призначити позачергові вибори Гвіздовецького сільського голови Сокирянського району Чернівецької області на неділю 30 квітня 2017 року.

 

  1. Центральній виборчій комісії з урахуванням пропозицій відповідної територіальної виборчої комісії визначити в установленому порядку обсяг бюджетних видатків, необхідних для проведення позачергових виборів Гвіздовецького сільського голови.

 

  1. Кабінету Міністрів України в межах повноважень вжити невідкладних заходів щодо забезпечення фінансування позачергових виборів Гвіздовецького сільського голови за рахунок коштів цільової субвенції з Державного бюджету України.

 

  1. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

 

Голова Верховної Ради України                                                            А. ПАРУБІЙ

 

м. Київ 21 лютого 2017 року № 1895-VIII

 

 

Мітки: , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар