admin on 28th Серпень 2010

Кажуть: все що відбувається, у тій чи іншій мірі вже колись було, а життя і історія людства рухається, якщо не по колу, те по спіралі. Тому, практично без коментарів публікуємо цей досить цікавий плакат початку ХХ-го сторіччя, який досі зовсім не втратив своєї актуальності.

Варто задуматись, докі не пізно!..

Мітки: , , , , ,

4 коментарі к “Варто задуматись!”

  1. Цікавий сайт. Дякую. Прохання до “адміну” – перевіряйте свої матеріали перед тим, як публікувати їх. Соромно зустрічати в кожному реченні грубі!!! помилки та опечатки. А якщо Ви самі з цим не можете впоратись, то попросіть філолога, хай перечитає те, що Ви пишете.

  2. п. Олена, всього одна орфографічна помилка у слові “спіраль”, а Ви вже: “В кожному реченні…” А взагалі те – усяке буває. Щодо Вашої пропозиції, то з сумом маємо Вам повідомити, що вона не реальна. На цей сайт і так витрачається чимало грошей і часу (а час – це теж гроші). Якщо ж ми будемо бігати ще по філологах… Тому, не соромтеся, це ж Інтернет. Ви подивіться на сайти наукових установ і учбових закладів – як вони пишуть. А для нас декілька помилок через поспіх – це таке собі… І взагалі, у нас перевіркою орфографії займається комп’ютерна програма. Але, ми завжди старалися і будемо надалі старатися працювати без помилок. Якщо на то буде Ваша ласка, повідомляйте нам на ел. адресу виявлені помилки і ми з вдячністю їх виправимо.

  3. досить цікавий плакат початку ХХ-го сторіччя, правда забули сказати, що він акцентовано російський, чому ж ви не друкуєте актуальні плакати інших країн початку ХХ-сторіччя, зокрема українські (чи може їх нема?), і проблема не в цій замітці, таке враження, що ви представляєте не край між Прутом і Дністром, а десь між Окою і Волгою, після цього не кажіть, що ваш сайт однобокий, якщо не сказати – збочений

  4. Не знайшли таких цікавих українських. На цей час і в Україні і в Росії в моді реклама алкоголю. Не важлива мова і приналежність цього плакату, важливий зміст. Тим більше, що то плакат був випущений в державі, в яку на той час входила Україна.

Залишити коментар