23 квітня 2011 року у Чернівцях відбулося відкриття першого обласного центру з боротьби дзюдо. Під час відкриття пройшли змагання борців у віці від 7-ми до 10-ти років. У турнірі взяли участь команди дзюдоїстів з міст Чернівці (в тому числі – з Садгори), Стороженця, Сокирян, а також з сіл Великий Кучурів та, зрозуміло — з Гвіздівців.

Гвіздовецькі дзюдоїсти (тренер Матвійчук Р.В), як завжди в числі переможців, вони зайняли чотири перших місця: це Бурченко Денис, Кучерявий Любомир, Мельники Катя і Марія. Другу сходинку п’єдесталу посіли гвіздовчани Босак Крістіна, Москалюк Олександр, Савчук Вадим, Федько Дарія. На третьому місці Бурченко Андрій, Козлов Олександр, Савчук Давид.

Сокирянці теж відзначилися (тренер Гонца В.С.). Абсолютними переможцями змагань стали Георгіян Максим, Погребняк Рустам та Римар Даша. Бронзовими призерами стали Богач Ігор, Бузило Олександр, Жернов Олександр, Корчовий Максим, Маковійчук Володимир, Ткач Женя і Чосик Софія.

Мітки: , , , , , , , , , , , , , ,